Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

Біблія (переклад патріарха Філарета)

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 69
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Біблія (переклад патріарха Філарета)

Повідомлення admin » 10 лютого 2019, 19:00

Книги Священного Писання Старого та Нового Завіту в українському перекладі з паралельними місцями та додатками. Містить також неканонічні книги Старого Завіту.

Біблія. Книги Священного Писання Старого і Нового Завіту: в українському перекладі з паралельними місцями / Переклад Патріарха Філарета (Денисенка). — К.: Видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, 2004. — 1416 с.

Переклад Патріарха ФІЛАРЕТА (Денисенка) за Біблією російською мовою, перекладеною з єврейської та грецької мов у другій половині ХІХ століття (Синодальне видання Російського біблійного товариства. Москва, 2002).

Примітка: хоча це переклад із перекладу, зате легко і комфортно читається. Без діалектизмів та застарілих слів. Патріарх Філарет власноруч перекладав, адаптовуючи текст під сучасну українську мову з метою використання на богослужіннях.
Вкладення
bible_filaret.jpg
Біблія (переклад патріарха Філарета).djvu
(17.47 МіБ) Завантажено 78 разів
Біблія (переклад патріарха Філарета).pdf
(10.42 МіБ) Завантажено 123 разів

Відповісти

Повернутись до “Святе Письмо”