Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Біблія (переклад патріарха Філарета)

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 91
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Біблія (переклад патріарха Філарета)

Повідомлення admin » 10 лютого 2019, 19:00

Книги Священного Писання Старого та Нового Завіту в українському перекладі з паралельними місцями та додатками. Містить також неканонічні книги Старого Завіту.

Біблія. Книги Священного Писання Старого і Нового Завіту: в українському перекладі з паралельними місцями / Переклад Патріарха Філарета (Денисенка). — К.: Видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, 2004. — 1416 с.

Переклад Патріарха ФІЛАРЕТА (Денисенка) за Біблією російською мовою, перекладеною з єврейської та грецької мов у другій половині ХІХ століття (Синодальне видання Російського біблійного товариства. Москва, 2002).

Примітка: хоча це переклад із перекладу, зате легко і комфортно читається. Без діалектизмів та застарілих слів. Патріарх Філарет власноруч перекладав, адаптовуючи текст під сучасну українську мову з метою використання на богослужіннях.
Вкладення
bible_filaret.jpg
Біблія (переклад патріарха Філарета).djvu
(17.47 МіБ) Завантажено 290 разів
Біблія (переклад патріарха Філарета).pdf
(10.42 МіБ) Завантажено 347 разів

Відповісти

Повернутись до “Святе Письмо”