Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Закон Божий

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 80
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Закон Божий

Повідомлення admin » 10 лютого 2019, 17:06

Закон Божий. Автор: протоієрей Серафим Слобідський.

Діти - майбутнє нашої країни. Вони не мають бути позбавлені можливості черпати з глибин Істини Христової, щоб не було бездуховності й занедбаного морального стану суспільства. Віримо, що ця книга ляже на стіл кожної православної родини. З неї почерпнуть істини віри Христової учні недільних і загальноосвітніх шкіл України, студенти вузів і навіть науковці. Нехай ця книга стане істинним дороговказом для тих, хто хоче причаститися із глибин святої православної віри, віри апостольської й отцівської, яка весь світ утвердила.

Це видання 2005 р. Містить також історію Української Православної Церкви від X ст. до 2005 року.
Вкладення
zakon_bozhyj.jpg
Закон Божий.djvu
(94.35 МіБ) Завантажено 141 раз

Відповісти

Повернутись до “Навчальна література”