Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Інтерв’ю архієпископа Євстратія Зорі для Громадського телебачення (7.02.2019)

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 92
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Інтерв’ю архієпископа Євстратія Зорі для Громадського телебачення (7.02.2019)

Повідомлення admin » 11 лютого 2019, 18:39Отримання томоса — це як весілля, після якого в об'єднаних православних починається подружнє життя. Із побутовими турботами: кому гроші, кому приходи, а хто говоритиме від імені Церкви. Православна церква України зібралася на перший синод, обрала керівництво та поділила обов'язки. Чи готова новостворена церква до реформ, якою мовою правитиме, що думає про зміну церковних традицій та чому святійший Філарет досі носить патріарший кукіль? Про це архієписком Євстратій Зоря, член синоду об'єднаної Православної Церкви України, розповів в інтерв’ю Громадському.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 11 лютого 2019, 18:54

Який жах!
Отримання томоса — це як весілля, після якого в об'єднаних православних починається подружнє життя. Із побутовими турботами: кому гроші, кому приходи
Цим журналістам узагалі байдуже до Церкви, чи що? Вони просто шукають скандалів і задають провокативні питання? Не хочеться навіть дивитися!

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 92
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 12 лютого 2019, 01:06

Можете подивитися. Владика Євстратій дуже гарно тримався і жодного разу не розгубився. Натомість із усмішкою все пояснював і розтлумачував. Ніяких скандалів, усе мирно.

Відповісти

Повернутись до “Інтерв'ю”