Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Перше розгорнуте інтерв’ю Блаженнійшого Митрополита Епіфанія для проекту KishkiNa (30.01.2019)

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 85
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Перше розгорнуте інтерв’ю Блаженнійшого Митрополита Епіфанія для проекту KishkiNa (30.01.2019)

Повідомлення admin » 04 лютого 2019, 18:52

Перше розгорнуте інтерв’ю Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія проекту KishkiNa (авторська програма шеф-редактора сайту LB.ua Соні Кошкіної) у двох частинах.

У першій частині йдеться про закулісся Об'єднавчого собору.Друга частина більше присвячена питанням політичним, обговорюється доля лавр. Крім того, йдеться про Предстоятеля як особистість: як він став учнем Патріарха Філарета, вчився в Греції, прийняв чернецтво, як змінилося життя після обрання - від побуту до охорони.


Відповісти

Повернутись до “Інтерв'ю”