Сторінка 1 з 1

Інтерв’ю архієпископа Євстратія Зорі для Громадського телебачення (7.02.2019)

Додано: 11 лютого 2019, 18:39
admin


Отримання томоса — це як весілля, після якого в об'єднаних православних починається подружнє життя. Із побутовими турботами: кому гроші, кому приходи, а хто говоритиме від імені Церкви. Православна церква України зібралася на перший синод, обрала керівництво та поділила обов'язки. Чи готова новостворена церква до реформ, якою мовою правитиме, що думає про зміну церковних традицій та чому святійший Філарет досі носить патріарший кукіль? Про це архієписком Євстратій Зоря, член синоду об'єднаної Православної Церкви України, розповів в інтерв’ю Громадському.

Re: Інтерв’ю архієпископа Євстратія Зорі для Громадського телебачення (7.02.2019)

Додано: 11 лютого 2019, 18:54
swift
Який жах!
Отримання томоса — це як весілля, після якого в об'єднаних православних починається подружнє життя. Із побутовими турботами: кому гроші, кому приходи
Цим журналістам узагалі байдуже до Церкви, чи що? Вони просто шукають скандалів і задають провокативні питання? Не хочеться навіть дивитися!

Re: Інтерв’ю архієпископа Євстратія Зорі для Громадського телебачення (7.02.2019)

Додано: 12 лютого 2019, 01:06
admin
Можете подивитися. Владика Євстратій дуже гарно тримався і жодного разу не розгубився. Натомість із усмішкою все пояснював і розтлумачував. Ніяких скандалів, усе мирно.