Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

З чого почати?

Відповісти
Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 92
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

З чого почати?

Повідомлення admin » 04 лютого 2019, 20:06

Вітаємо парафії, які добровільно вирішили приєднатися до єдиної помісної Православної Церкви України! Це важливий і свідомий вибір того, що всі ми єдиний український народ і маємо триматися разом, молитися разом у єдиній Церкві.

Звісно, що для вас постало питання зміни богослужбової мови на українську. Але ж де шукати книги? Ми розуміємо, що не кожна парафія може дозволити собі купити одразу всі необхідні богослужбові книги українською мовою. Для цього і є даний сайт.

Тут кожна парафія може поділитися своїми україномовними матеріалами та нотами для парафій, які щойно перейшли до ПЦУ. Звісно, церковнослов’янську мову ніхто не забороняє. Вона - давня прамати української мови, якою молилися наші предки тисячу років тому. Однак у повсякденному житті нею вже ніхто не користується, більшість людей її просто не розуміє, особливо якщо до церкви приходить молодь. Тож набагато приємніше не просто стояти у церкві, а й розуміти суть богослужіння.

Отже, для початку, можете ознайомитися з українським перекладом томосу про автокефалію ПЦУ, який є свого роду церковною конституцією (оригінал написаний грецькою мовою).

Далі пропонуємо роздрукувати для своїх парафій богослужбові тексти (список буде поповнюватись, слідкуйте за оновленнями):

Відповісти

Повернутись до “Парафіям, які перейшли до ПЦУ”