Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Логотип Volkswagen

Відповісти
swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Логотип Volkswagen

Повідомлення swift » 30 березня 2019, 20:10

Логотип німецьких автомобілів Volkswagen змінився. Не обійшлося без ефекту Мандели. Усі його пам’ятають таким:
vw3.jpg
Проте тепер він раптом став ось таким:
vw4.png
Звідки там з’явилася ота рисочка посередині? Її там точно ніколи не було. Усі хлопчики цікавляться машинками з дитинства. І я точно пам’ятаю логотип без рисочки, ще будучи хлопчиком. Пригадую, як я намагався зрозуміти й розібратися, де там літера V, а де W.

Скажете, що компанія Volkswagen просто змінила логотип? Аж ніяк. Виявляється, усі Інтернет-джерела вказують, що логотип завжди був із рисочкою.
vw2.jpg
Завжди! Круто, правда? Якщо гадаєте, що у вас проблеми з пам’яттю, то ви не єдині.

Прочитавши це, ви, ймовірно, одразу почнете шукати докази чи спростування даного факту. Підете на вулицю дивитись на машини, що проїжджають повз. Але зразу хочу зберегти ваш час. Усі автомобілі Volkswagen (старі й нові) тепер мають логотип із рисочкою. На усіх фото цих автомобілів теж є рисочка посередині. Запитаєте, чи немає жодного документального доказу старого логотипу? На щастя, є деякі.

Кадр із фільму "Назад у майбутнє" (1985). Фургон лівійських терористів.
vw5.jpg
Думаєте, для зйомок фільму навмисне зняли з фургона логотип із рискою, виготовили на замовлення з металу логотип без риски і почепили його на фургон? Навіщо? Для чого Голлівуду так заморочуватись? Це ж безглузді витрати! Де ви бачили, щоб для зйомок фільму виготовляли навмисне неправильний логотип автомобіля?

Отже, якщо логотип у фільмі автентичний, то ви можете подумати, що компанія Volkswagen випадково випустила фургон із бракованим логотипом. Серйозно? Навіть у 1980-х роках це була одна з найбільших автомобільних компаній світу з багатомільйонним бюджетом. Де ви бачили, щоб якась компанія-гігант так налажала зі своїм логотипом на продукції? Уявіть, який був би скандал, якби Apple помилково випустила айфон із яблуком, надгризеним зліва, а не справа! (хоча й таке може бути внаслідок ефекту Мандели)

Ось іще деякі фото зі старим логотипом:
vw7.jpg
vw6.jpg
vw8.png
vw8.jpg
vw9.jpg
Також кілька відео:
► Показати
Але коли саме це сталося? Коли логотип раптом змінився по всьому світу? Якщо вірити наступному зображенню, то це помітили десь між 2014-2015 рр.
vw1.jpg
Особисто я помітив це десь у 2017-2018 рр., але чомусь не надав цьому великого значення. Я просто побачив на машині логотип із рисочкою і здивувався. Подумав: "його змінили чи що?" Потім це просто відклалося десь на підсвідомому рівні і забулося. А вже на початку 2019 р. я дізнався в Інтернеті про ефект Мандели.
Востаннє редагувалось 30 березня 2019, 21:27 користувачем swift, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 91
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 30 березня 2019, 20:39

Краще не вставляти посилання на зображення з Інтернету, а завантажувати їхні копії прямо сюди на сайт як вкладення. Тоді вони точно не пропадуть, навіть якщо перестане працювати сайт, звідки вони взяті.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 30 березня 2019, 21:27

Дякую за пораду, виправив.

До речі, фото збережуться тут на сайті, а от відео з youtube може зникнути.

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 91
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 30 березня 2019, 22:14

Все можливо. Залежно від того, наскільки вони захочуть замести сліди.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 30 березня 2019, 22:24

Люди, причетні до ефекту Мандели? Думаю, що захочуть. Статтю про цей ефект на англійській Вікіпедії не пропустили. Зараз вона цинічно перенаправляє на статтю про хибні спогади (парамнезію). Ніби насмішка над людьми.

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 91
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 30 березня 2019, 22:46

Останнє відео про логотип із литої форми наштовхує на цікаву думку. Вочевидь, ефект Мандели впливає лише на заводські товари, автомобілі, книги, а також фото, зроблені з них. Саморобні логотипи залишилися без змін.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 30 березня 2019, 22:53

Цікаво, чому? Розумники з CERN не настільки розумні, щоб витягти з паралельної реальності видозмінені саморобні логотипи, а лише заводські?

Відповісти

Повернутись до “Ефект Мандели у світській культурі”