Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Як ви сприйняли ефект Мандели?

Відповісти
swift
Повідомлень: 67
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Як ви сприйняли ефект Мандели?

Повідомлення swift » 01 квітня 2019, 21:57

Поділіться, як хто сприйняв ефект Мандели, коли дізнався про нього.

Почну з себе. Спершу я, як і більшість людей, скептично поставився до цього. Подумав, це який розводняк або чергова стаття з опери про НЛО, привидів та містичних явищ. Та через деякий час знову почав читати про це, дивитись відео. Більшість речей, які змінилися, були знайомі лише американцям (їхні торгові марки, логотипи, мультфільми). Проте логотип Volkswagen - це те, що я пам’ятаю з дитинства. Прапор Великобританії теж. Це здавалося неймовірним. Наче фантастичний фільм став реальністю (або ж ніби я потрапив у такий фільм). Згодом прочитав про те, що змінюється Біблія.

Я знаю напам’ять не так багато уривків, однак переконався, що в англійському перекладі БКЯ з’явилися слова банкіри (bankers), пляшки (bottles), єдинороги (unicorns), коледж (college), і навіть матриця (matrix)! Після того, як побачив навіть смайлики в Біблії, не міг заснути тієї ночі. Мій розум відмовлявся сприйняти побачене. Адже якщо це правда, якщо є люди, які навчилися змінювати реальність і витягати з паралельного світу будь-що і їх ніхто не контролює, то нашому світу загрожує хаос у буквальному розумінні. Звісно, люди не повірять у таке і тому ніхто не шукатиме й не зупинятиме тих людей. Вони можуть псувати книги, історичні документи, фото, відео, а також створювати нові, видаляти старі. У буквальному розумінні переписувати історію на свій лад. І ніхто не запідозрить, бо це звучить як фантастика. Усе сплановано так, щоб ніхто не повірив.

Іще тиждень-два я читав про ефект Мандели. Моя нервова система зазнала неабиякого стресу. Все життя я жив по-одному, а зараз усе, що я знав, треба забути. Усі закони фізики й природи відтепер недійсні, бо є люди, які навчилися їх зламувати. Наче хакери в комп’ютерній системі. Тепер не можна довіряти ані книгам, ані іншим документальним свідченням. Тільки власній пам’яті. Усе, чому мене вчили, тепер неактуальне.

Потім тривало кілька тижнів забуття. Я вирішив відволіктися й більше не згадувати про ефект Мандели. Життя тривало спокійно, як завжди. Згодом моя нервова система заспокоїлася, і я вирішив знову повернутися до свого страху перед невідомими змінами. Треба здолати цей страх, подивитися йому у вічі. Не хочеться боятися все життя, ховаючи голову в пісок. Тож поступово я навчився спокійніше реагувати на незаконні зміни Всесвіту і навіть трохи з гумором. Наприклад, це ж чудовий шанс пожити у фантастичному фільмі. Не кожному поколінню випадає така нагода. Ми зможемо побачити дивовижні, ніколи раніше не бачені речі.

Звісно, нервова система ще перебуває в стані стресу, але не такого сильного, як спочатку. Зрідка буває головний біль і невелика нудота. Постійне усвідомлення того, що треба звикнути до думки, що світ уже ніколи не буде таким, як раніше.

Часто я прокидаюся вранці, сподіваючись, що все це був сон. Якби ж то. Розум із часом звикне, але має пройти час. Та попри власний страх треба щось робити. Не можна просто сидіти склавши руки й чекати, поки вони завтра заберуть у нас наше минуле. Треба рятувати Біблію, попереджати інших. Не мовчати.

А як це сприйняли ви?

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 90
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 01 квітня 2019, 22:27

Дуже гарні слова. Я теж спочатку не міг повірити в ефект Мандели. Але маємо, що маємо.

swift
Повідомлень: 67
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 02 квітня 2019, 10:05

Можливо, варто десь тут вказати, що людям зі слабкою психікою не варто читати про цей ефект?

Аватар користувача
D0r0theu5
Повідомлень: 20
З нами з: 06 лютого 2019, 16:01

Повідомлення D0r0theu5 » 03 квітня 2019, 22:05

Хлопці, невже ви це все серйозно?

swift
Повідомлень: 67
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 04 квітня 2019, 16:06

D0r0theu5 писав:
03 квітня 2019, 22:05
Хлопці, невже ви це все серйозно?
От вам і реакція.

Відповісти

Повернутись до “Ефект Мандели у світській культурі”