Вас вітає українська православна церковна бібліотека! Тут є богослужбова література, літургія українською мовою, ноти, Святе Письмо та багато іншого. Тексти, які знадобляться для парафій, що перейшли до Православної Церкви України.

УВАГА! Через значне засилля спам-ботів зареєстровані користувачі повинні пройти модерацію, щоб мати змогу писати повідомлення на форумі. Аби переконатися, що Ви дійсно людина, найкраще вказуйте свій логін українськими літерами, а в полі "Підпис" напишіть кілька змістовних фраз українською мовою. У полі "Звідки" можете вказати назву населеного пункту або області українською.

Реакція духовенства

Відповісти
swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Реакція духовенства

Повідомлення swift » 02 квітня 2019, 10:14

Учора я написав на офіційну фейсбук-сторінку ПЦУ з приводу уривка Буття 3:19 (у поті лиця твого будеш їсти хліб). Мені відписали, що як у грецькому тексті (ἐν ἱδρῶτι τοῦ προσώπου σου φάγη̣ τὸν άρτον σου), так і в українському написано "їстимеш". Я навів приклад перекладу Свідків Єгови, де написано "здобуватимеш". Мені відписали, що це треба в них питати. Потім я дав посилання на ось цей російський форум, де написано про зміни в англійській БКЯ. Та вже менше ніж за хвилину мені скептично відписали, що краще читати Біблію українською або грецькою. Круто, правда? Що ж це виходить, нам ніхто не вірить, навіть духовенство? Ми геть самі?

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 92
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 02 квітня 2019, 11:38

Духовенство треба поважати. Вони посередники між Богом і людьми. Але вони теж люди, яких теж свого часу виховали і навчили всім законам природи. Будь-яку дорослу людину дуже важко переконати, що ці закони зламані. Тому найперше, що робить розум, це одразу заперечує. Можливо, з часом прийде усвідомлення, але тоді з’явиться страх, як ви писали у цій темі. Розум іще довгий час не зможе повірити в це, навіть якщо навести купу фактів. Але ви поклали гарний початок. Не зупиняйтеся, продовжуйте писати різним представникам духовенства, можливо, хтось і відгукнеться. Гірше мовчати.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 03 квітня 2019, 08:33

Легко сказати. Як мені це робити, якщо ніхто не вірить? Навіть ті, хто мав би. Прямо як у кіно: світові загрожує небезпека, і тільки кілька людей помічають це, а інші не вірять.

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 92
З нами з: 02 лютого 2019, 17:04

Повідомлення admin » 03 квітня 2019, 09:30

Спробуйте щось інше. Наприклад, переписувати Святе Письмо власноруч, щоб зберегти його. Принаймні, найважливіші книги. Можу допомогти з цим.

swift
Повідомлень: 71
З нами з: 04 лютого 2019, 15:28

Повідомлення swift » 03 квітня 2019, 18:03

Дякую за чудову пораду! Я створив окрему тему для цього.

Відповісти

Повернутись до “Ефект Мандели у Біблії”